Skuteczne spalanie tłuszczu z CGA800

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Tabletki odchudzające zawierające wyciąg z nieprażonych ziaren kawy bardzo szybko zdobyły olbrzymią popularność. Jaki jest sekret działania tych kapsułek? Tajemnicę odkrył lekarz Lindsey Duncan i wyjaśnił, dlaczego ekstrakt z zielonej kawy jest tak skuteczny w odchudzaniu.

Dlaczego kapsułki CGA800 pomagają schudnąć?

Nieprażone ziarno kawy zawiera kwas chlorogenowy CGA, który jest sekretem działania tych tabletek. Substancja ta znajduje się również w pokrzywie czy w karczochach, jednak to właśnie w ziarnach kawy jej zawartość jest największa. Z chemicznego punktu widzenia jest to naturalny polifenol oraz silny antyoksydant, jednak powoduje on znaczne zmniejszenie wydzielania glukozy po każdym posiłku. Dzięki temu organizm spala zdecydowanie więcej tkanki tłuszczowej, a nadmiar spożytego pożywienia nie zostaje zamieniony w tłuszcz.

kwas chlorogenowy Skuteczne spalanie tłuszczu z CGA800

Kwas chlorogenowy to ester kwasy chinowego oraz kawowego.

 

Działanie kwasu chlorogenowego zostało potwierdzone przez badania przeprowadzone na Uniwersytecie Scranton. Wyniki badań zostały przedstawione na spotkaniu Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego. Niestety kwas chlorogenowy jest wyjątkowo nieodporny na działanie wysokich temperatur. W wyniku prażenia jego struktura chemiczna zostaje uszkodzona, dlatego odchudzające działanie wykazują tylko ziarna zielonej kawy, które nie są poddawane obróbce termicznej.

Osoby stosujące tabletki odchudzające CGA800 zaobserwowały spadek tkanki tłuszczowej o 16%!

Największą zaletą kwasu chlorogenowego jest brak konieczności wspomagania jego działania za pomocą diety oraz ćwiczeń fizycznych. Dzięki temu nie trzeba zmieniać swoich przyzwyczajeń. Ważne jest tylko regularnie przyjmowanie tabletek odchudzających – dwa razy dziennie.

Ekstrakt z zielonej kawy jest skutecznym środkiem wspomagającym odchudzanie. Niestety wraz ze wzrostem jego popularności na rynku pojawiło się wiele podróbek, dlatego podczas zakupu zwróć uwagę czy produkt, który nabywasz pochodzi z zaufanego źródła i został wyprodukowany z najwyższej jakości składników.

  Viatonica - Dlaczego muszę go kupić, opinie, cena

Które tabletki z kwasem chlorogenowym wybrać?

Podczas zakupu zwróć uwagę przede wszystkim na skład produktu. Powinien on zawierać:

– kwas chlorogenowy 45%

– 400 mg ekstraktu z zielonej kawy w tabletce

Zrezygnuj z tabletek, które zawierają wypełniacze lub dodatki chemiczne. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*