Sposoby Mel B na płaski brzuch

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Co jeść, żeby mieć płaski brzuch?

Sprawdź, co na co dzień je Mel B, dzięki temu nauczysz się przyrządzać w szybki sposób potrawy gwarantujące smukłą sylwetkę.

Trening brzucha z Mel B

Ćwiczenia na mięśnie brzucha większości osób kojarzą się z bólem i monotonnym wykonywaniem brzuszków. Musisz, jednak wiedzieć, że wcale nie musi tak być.
Mel B stworzyła niezwykle energetyczny zestaw ćwiczeń wyszczuplających brzuch, które skutkują nie tylko szybki efektami wizualnymi, ale dostarczają organizmowi prawdziwą bombę endorfin. Uwaga: ćwiczenia uzależniają! 🙂

Trening pochodzi z  zestawu fitness o nazwie Totally Fit i jest rekomendowany zarówno dla osób początkujących jak i tych już wdrożonych w regularne ćwiczenia.

Podczas rozgrzewki do 10 minutowego treningu brzucha Mel B należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu kręgów szyjnych do ćwiczeń. W tym celu należy kręcić głową o 360 stopni, czyli w lewo oraz prawo, do przodu i do tyłu. W przeciwnym razie po ćwiczeniach można się nabawić ostrego bólu szyi. Pamiętaj, aby w trakcie ćwiczeń cały wysiłek nastawić w kierunku mięśni brzucha, co podniesie skuteczność treningu.

  Dieta proteinowa - dr Dukana

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*