Ketony malinowe najnowszym odkryciem naukowców

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Są to związki fenolowe pozyskiwane z owoców europejskiej maliny czerwonej. Naukowcy odkryli, że posiadają one zdolność do naturalnego przyspieszania termogenezy organizmu, co w efekcie powoduje łatwe i szybki spadki wagi!

Ketony malinowe stały się światowym hitem w odchudzaniu – nie za sprawą przełomowych badań naukowych – ale programu telewizyjnego! Znany amerykański lekarz, doktor Oz zaprezentował w swoim programie telewizyjnym rewelacyjne działanie tabletek zawierających ketony malinowe. Preparat stał się popularny w USA, Australii, a teraz podbija europejski rynek.

Jak działają ketony malinowe?

Dzięki opracowaniu specjalnej formuły opartej na odkryciu naukowcu, kuracja z ketonami malin powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.  Zaledwie jedna tabletka odpowiada aż 200 kg świeżych malin (ketony malinowe występują w owocach w niskiej zawartości). Związki pozyskiwane z malin zmniejszają wchłanianie węglowodanów, co sprawia, że organizm rozpoczyna czerpać energię ze zgromadzonych zapasów. Dodatkowo przyspiesza proces lipolizy, co sprawia, że nie akumuluje się nowa tkanka tłuszczowa. Ketony malinowe ułatwiają również wydalanie związków toksycznych z organizmu.

Jakie są inne zalety ketonów malin?

Stosowanie tabletek z ketonami malin pozwala również poprawić jakość widzenia oraz usunąć z organizmu szkodliwe  dla organizmu wolne rodniki, które nie tylko indukują wiele chorób, ale również przyspieszają procesy starzenia! Warto też wiedzieć, że ketony malinowe podnoszą sprawność seksualną

  Moja recenzja gry Drakensang Online

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*