jak wygladac mlodziej

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 uśmiech! Uśmiecha sprawia, że czujesz się lepiej i ludzi, którzy uśmiech wyglądać bardziej atrakcyjne i młodszych.
2 stanąć prosto z ramion w dół i z powrotem. Trzymaj podbródek równolegle do podłogi.

3 spróbuj poruszać się płynnie. To wymaga więcej wysiłku, ale wygląda młodziej.
4 nie charczeć i jęczeć, nawet gdy wywierając wysiłku.

5 utrzymywać dobrze nawodniony. Odwodnienie sprawia, że skóra wygląda "upadł" i podkreślają zmarszczki.

6 nosić ubrania, które pasują i są w stylu, że nie jest zbyt ekstremalne. Modny strój i akcesoria może sprawi, że wyglądają jak, jeśli starasz się zbyt mocno. Pasuje wszystko doskonale. Zużycie elementów, które są w tej samej rodziny kolor, ale nie w tym samym odcieniu.

7 stosowanie wybielanie krople do oczu aby odświeżyć i rozjaśnić matowe oczy. Pierwszych rzeczy, które wielu ludzie patrzą na to nasze oczy, które są głównym wskaźnikiem wieku. Jasne, jasne oczy są oznaką młodości, jednak, jak się starzejemy nasze oczy stają się nudne. Za pomocą wybielanie oczu krople będzie natychmiast daje wyczyścisz, zdrowych, młodych patrząc oczy.

8 Dodawanie ciała włosy. Młodsi mają grubsze włosy bardziej obszerne. Korzenie postawić żelu na włosach, lub użycie rolki lub wysuszyć włosy "do góry nogami" doda wysokość i tekstury.

9 nie podkreślają zmarszczki szyi lub double brody. Krótkie naszyjniki, wysoka lub fantazyjne kołnierze zwrócić uwagę na podbródek, szyję i obszaru kości kołnierz. Nie zapomnij umieścić makijażu na tych obszarach, aby zminimalizować rozgraniczenia między twarzy i szyi/klatki piersiowej.

10Groom brwi! Objawem wieku może być krzaczaste brwi lub te, które są cienkie, nierówne. Młodsi mają tendencję do brwi, które nie są tak łukowe i nie wyglądają tweezed. Tam są woski brwi lub żele, które subtelnie brwi w miejscu. Użyj ołówek brwi lub cień do oczu to tym samym odcieniu jak Twoje naturalne brwi do wypełniania pierzaste uderzeń.

  Sposoby Mel B na płaski brzuch

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*