Grzybica pochwy na forum

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kolejny raz walczysz z grzybicą pochwy… Czujesz się bezradna? Sprawdź, jak inne kobiety pozbyły się tego krępującego problemu…

Anita, 20 lat

Ja wszystkie infekcje leczę na własną rękę, ale nie są to bardzo zaawansowane choroby. Tylko pieczenie, swędzenie i czasami upławy. Stosuję maść Clotrimazolum i wszystko mija. Potem tylko probiotyk i ten  zestaw sprawdza się u mnie doskonale!

Sara, 32 lata

Taka już moja uroda, że grzybice pochwy często mnie dotykają. Szczególnie latem, po basenie, dlatego profilaktycznie dbam wtedy wyjątkowo o higienę. Podmywam się jogurtem naturalnym i naprawdę zauważyłam poprawę.

Monika, 27 lat

Długo walczyłam z grzybicą pochwy i wypróbowałam wiele sposobów. W końcu zaczęłam próbować domowych sposobów i oczyszczania organizmu, które jest dobre na wszystko. Jak tylko wyeliminowałam z diety słodycze i inne wysokocukrowe przekąski, ograniczyłam nabiał,  a w zamian zaczęłam spożywać grapefruity, kiszoną kapustę to grzybica minęła! Dziewczyny przede wszystkim musicie odgrzybić organizm i unikać słodyczy, ponieważ cukier to idealna pożywka dla grzybów. Leki pomagają tylko na krótko, dlatego dieta, dieta i jeszcze raz dieta!

Kasia, 25lata

Długo walczyłam z nawracającą się grzybicą. Nagle zauważyłam, że mój język ma biały nalot i okazało się, że za nawroty grzybicy pochwy odpowiedzialna była  grzybica całego układu pokarmowego. Krótka wizyta u gastrologa i odpowiednie leki zdziałały cuda.

  Skuteczne spalanie tłuszczu z CGA800

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*