Jak pozbyć się cellulitu?

Mnóstwo młodych dziewczyn bez względu na rodzaj dolegliwości sięga po gotowe preparaty i kosmetyki dostępne w aptekach i drogeriach. Młode kobiety nie mają czasu, ani jakichkolwiek chęci na sport, właściwe odżywianie i ćwiczenia. Cellulit, rozstępy i nadmierna ilość tkanki tłuszczowej gromadzącej się głównie wokół ud, bioder i pośladków skłania je do natychmiastowego działania. Niestety rezultaty nie będą widoczne, jeżeli do harmonogramu zajęć nie wprowadzą radykalnych zmian żywieniowych połączonych z aktywnością fizyczną.

Pozbycie się cellulitu

Wśród dostępnych w sprzedaży suplementów istnieją, co prawda specyfiki godne uwagi, ale tylko ze znanych i sprawdzonych źródeł pochodzenia.
 W momencie, gdy skórę szpeci widoczny cellulit tabletki ziołowe w skład, których wchodzi olej z nasion ogórecznika, ryb i soi, bioflawonoidy z nasion winogron, wyciąg z miłorzębu japońskiego, czy wąkrotki azjatyckiej z całą pewnością nikomu nie zaszkodzą. Nie należy obawiać się preparatów znanych marek, gdyż oferowane przez nich tabletki na cellulit produkowane są na bazie kofeiny, L-karnityny, guarany, spiruliny, zielonej herbaty, morszczyny, chromu, oraz składników moczopędnych, które umożliwiają szybsze usuwanie szkodliwych składników przemiany materii. 
 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*